Azərbaycan polisi gecə-gündüz vicdanla çalışır ki, vətəndaşlarımız əmin-amanlıqda yaşasın. Şübhəsiz ki, polis sıraları da vətəndaşlarımızdan formalaşır və hamımız birlikdə Vətənimizin təhlükəsizliyini təmin etməliyik.
01.05.2024 - Bakı şəhər sakini Təhminə Həsənova
Bakı şəhər sakini Təhminə Həsənova müraciətinə həssas yanaşıldığına, operativ tədbirlərlə məsələnin qısa müddət ərzində müsbət həll olunmasına görə DİN rəhbərliyinə və Səbail Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına minnətdarlığını bildirir, onlara çətin və şərəfli işlərində uğurlar arzulayır.
01.05.2024 - Bakı şəhər sakini Valeh Mirzəyev
Bakı şəhər sakini Valeh Mirzəyev DİN-in “Facebook” səhifəsinə ünvanladığı təşəkkür mesajında paytaxtın Səbail rayonu ərazisində ictimai asayişin və ictimai təhlükəsizliyin etibarlı təmin olunması üçün gecə-gündüz yorulmadan ayıq-sayıq xidmət aparan Səbail Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına minnətdarlığını bildirərək onlara çətin və şərəfli xidmətlərində uğurlar arzulayır.
01.05.2024 - Bakı şəhər sakini İbadulla Quliyev
Bakı şəhər sakini İbadulla Quliyev polis orqanlarında işləmək arzusunda olan gənclərin xidmətə qəbulu zamanı bütün proseslərin şəffaflıq və aşkarlıq prinsipləri əsasında reallaşdığının şahid olduğunu qeyd edərək DİN rəhbərliyinə təşəkkürünü bildirir.
30.04.2024 - Bakı şəhər sakini Nuranə Əmirəliyeva
Bakı şəhər sakini Nuranə Əmirəliyeva teleqramında müraciəti ilə əlaqədar aparılan obyektiv araşdırmalara, həyata keçirilən tədbirlərə və ona dəymiş maddi ziyanın ödətdirilməsində göstərilən köməkliyə görə Nərimanov Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
30.04.2024 - Mingəçevir şəhər sakini Əhməd Hüseynov
Mingəçevir şəhər sakini Əhməd Hüseynov məktubunda dələduzluqla bağlı etdiyi müraciətinə operativ baxıldığına, obyektiv araşdırılaraq müsbət həll edildiyinə və ona dəymiş maddi ziyanın ödətdirilməsində göstərilən köməkliyə görə Baş İstintaq və Təhqiqat İdarəsinin və Mingəçevir Şəhər Polis Şöbəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
30.04.2024 - Bakı şəhər sakini Aytən Mirzəyeva
Bakı şəhər sakini Aytən Mirzəyeva məktubunda dələduzluqla bağlı müraciətinə operativ baxıldığına, obyektiv araşdırılaraq müsbət həll edildiyinə və ona dəymiş maddi ziyanın ödətdirilməsində göstərilən köməkliyə görə Yasamal Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
30.04.2024 - Vətəndaş Sabirə Nəcəfova
Vətəndaş Sabirə Nəcəfova DİN-in “İnstagram” səhifəsinə yazdığı mesajında müraciətinə həssaslıqla yanaşılmasına və görülmüş operativ tədbirlərlə qısa müddətdə müsbət həll olunmasına görə Xətai Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
30.04.2024 - Vətəndaş Səlimə İsmayılova
Vətəndaş Səlimə İsmayılova DİN-ə məktub göndərib. O, üzləşdiyi problemlə bağlı etdiyi müraciətinə çevik reaksiya verilməsinə görə Abşeron Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
30.04.2024 - Vətəndaş Fikrət Bağırov
Vətəndaş Fikrət Bağırov üzləşdiyi dələduzluqla bağlı müraciətinə operativ reaksiya verilməsində və dəymiş ziyanın tam ödətdirilməsində göstərdikləri köməkliyə görə polis əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.