Azərbaycan polisi gecə-gündüz vicdanla çalışır ki, vətəndaşlarımız əmin-amanlıqda yaşasın. Şübhəsiz ki, polis sıraları da vətəndaşlarımızdan formalaşır və hamımız birlikdə Vətənimizin təhlükəsizliyini təmin etməliyik.
27.04.2024 - Sosial şəbəkə istifadəçisi Aynur Əlizadə
Sosial şəbəkə istifadəçisi Aynur Əlizadə DİN-in “Instagram” səhifəsinə təşəkkür mesajı yazıb. O, dələduzluqla bağlı müraciətinə çevik reaksiya verilməsinə və qısa müddətdə müsbət həll olunmasına görə DİN rəhbərliyinə minnətdarlığını bildirir.
27.04.2024 - Bakı şəhər sakini Malikə Quliyeva
Bakı şəhər sakini Malikə Quliyeva məktubunda müraciətinə operativ baxılmasına və araşdırma aparılaraq qısa müddətdə müsbət həll olunmasına görə Xətai Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
27.04.2024 - Bakı şəhər sakini Sevinc Kazımova
Bakı şəhər sakini Sevinc Kazımova məktubunda üzləşdiyi problemlə bağlı müraciətinə operativ baxıldığına, obyektiv araşdırılaraq qısa müddətdə müsbət həll edildiyinə və ona dəymiş maddi ziyanın ödətdirilməsində göstərilən köməkliyə görə Binəqədi Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
27.04.2024 - Bakı şəhər sakini Mircahid Məcidov
Bakı şəhər sakini Mircahid Məcidov məktubunda müraciətinə operativ baxılmasına və ona müvafiq hüquqi izahın verilməsinə görə Xətai Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
27.04.2024 - Vətəndaş Cahangir Cahangirov
Vətəndaş Cahangir Cahangirov məktubunda üzləşdiyi dələduzluqla bağlı müraciətinə operativ reaksiya verilərək müsbət həll olunmasında, eləcə də dəymiş maddi ziyanın ödətdirilməsində göstərilən köməkliyə görə Yasamal Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
27.04.2024 - Bakı şəhər sakini Sakin Həmidov
Bakı şəhər sakini Sakin Həmidov məktubunda ictimai asayişin və təhlükəsizliyin etibarlı təmin olunmasında, hüquqazidd əməllərin qarşısının alınmasında xidməti vəzifələrini layiqincə yerinə yetirdiyinə görə Azərbaycan Polisinə təşəkkürünü bildirir, çətin və şərəfli xidmətlərində uğurlar arzulayır.
27.04.2024 - Vətəndaş Mübariz Dadaşov
Vətəndaş Mübariz Dadaşov məktubunda üzləşdiyi problemlə bağlı müraciətinə operativ baxılmasına, obyektiv araşdırma aparılaraq müvafiq tədbirlərin görülməsinə və qısa müddətdə müsbət həll olunmasına görə DİN rəhbərliyinə və Nəsimi Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
27.04.2024 - Bakı şəhər sakini Sahib Əmirov
Bakı şəhər sakini Sahib Əmirov məktubunda müraciətinə operativ reaksiya verilərək müsbət həll olunmasında göstərilən köməkliyə görə Nizami Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
27.04.2024 - Tovuz rayon sakini Emin Səfərov
Tovuz rayon sakini Emin Səfərov məktubunda üzləşdiyi problemlə bağlı müraciətinə operativ baxıldığına, obyektiv araşdırılaraq qısa müddətdə müsbət həll edildiyinə və ona dəymiş maddi ziyanın ödətdirilməsində göstərilən köməkliyə görə DİN rəhbərliyinə və Azərbaycan polisinə təşəkkürünü bildirir.