Azərbaycan polisi gecə-gündüz vicdanla çalışır ki, vətəndaşlarımız əmin-amanlıqda yaşasın. Şübhəsiz ki, polis sıraları da vətəndaşlarımızdan formalaşır və hamımız birlikdə Vətənimizin təhlükəsizliyini təmin etməliyik.
Vətəndaş Fərhad Xankişiyev müraciətinə operativ baxılaraq dəyən maddi ziyanın ödətdirilməsində ona göstərdikləri köməkliyə görə DİN rəhbərliyinə minnətdarlığını bildirir.
Göygöl rayon sakini Elmira Alıyeva üzləşdiyi problemlə əlaqədar etdiyi müraciətə operativ reaksiya verilərək qısa zaman kəsiyində müsbət həll olunmasında göstərdikləri köməkliyə görə DİN rəhbərliyinə minnətdarlığını ifadə edir.
Vətəndaş Alim İbrahimov məktubunda ictimai asayişin və ictimai qaydanın qorunmasında Goranboy Rayon Polis Şöbəsinin xidməti fəaliyyətini təqdir etdiyini bildirir.
Gəncə şəhər Şəmsiyyə Əhmədova üzləşdiyi problemlə bağlı müraciətinə həssas yanaşılmasına, obyektiv araşdırılaraq müsbət həll olunmasına görə Gəncə Şəhər Baş Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
Vətəndaş Solmaz Hacıyeva məktubunda üzləşdiyi problemlə bağlı müraciətinə çevik reaksiya verilərək qısa müddət ərzində həyata keçirilən tədbirlərə görə Gəncə Şəhər Baş Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
Samux rayon sakini İlkin İsmayılov Daxili İşlər Nazirliyinə ünvanladığı təşəkkür məktubunda xidməti vəzifələrini və peşə fəaliyyətini layiqincə yerinə yetirdiklərinə, eləcə də Göygöl rayon ərazisində ictimai təhlükəsizliyin təmin olunmasında apardıqları xidmətlərə görə başda DİN rəhbərliyi olmaqla, Göygöl RPŞ-nin rəhbərliyinə və əməkdaşlarına minnətdarlığını bildirir.
Sosial şəbəkə istifadəçisi Şahin Qasımov DİN-in “Facebook” səhifəsinə təşəkkür mesajı göndərib. O, üzləşdiyi problemlə bağlı müraciətinə operativ baxılaraq müsbət həll olunmasında göstərilən köməkliyə görə DİN rəhbərliyinə təşəkkürünü bildirir.
Vətəndaş Fəxrəddin Rəhimov DİN rəhbərliyinə ünvanladığı təşəkkür məktubunda ictimai qaydanın və təhlükəsizliyin təmin olunmasında, hüquqazidd əməllərin qarşısının alınmasında, o cümlədən narkotiklərin qanunsuz dövriyyəsinə qarşı mübarizədə xidməti vəzifə borclarını layiqincə yerinə yetirdiklərinə, fədakarlıq nümayiş etdirdiklərinə görə Tovuz RPŞ-nin rəhbərliyinə və əməkdaşlarına minnətdarlığını bildirir.
Vətəndaş Nuranə Məhərrəmli Daxili İşlər Nazirliyinin “Instagram” səhifəsinə təşəkkür mesajı yazaraq üzləşdiyi problem ilə bağlı etdiyi müraciətinə obyektiv baxıldığı üçün Yasamal RPİ-nin əməkdaşlarına minnətdarlığını bildirir.