Azərbaycan polisi gecə-gündüz vicdanla çalışır ki, vətəndaşlarımız əmin-amanlıqda yaşasın. Şübhəsiz ki, polis sıraları da vətəndaşlarımızdan formalaşır və hamımız birlikdə Vətənimizin təhlükəsizliyini təmin etməliyik.
Neftçala rayon sakini Malik Rəcəbov məktubunda üzləşdiyi dələduzluqla bağlı müraciətinə həssas yanaşılmasına, aparılan obyektiv araşdırmalara və ona dəymiş maddi ziyanın ödətdirilməsində göstərilən köməkliyə görə Neftçala Rayon Polis Şöbəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
Vətəndaş Novruz Mollayev məktubunda üzləşdiyi problemlə bağlı müraciətinə çevik reaksiya verilərək qısa müddət ərzində həyata keçirilən tədbirlərə görə Xətai Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
Beyləqan rayon sakini Aydın Qasımov daxili işlər naziri tərəfindən Saatlı rayonunda keçirilən vətəndaş qəbulunda iştirak etdiyini bildirir. O, müraciəti üzrə müvafiq göstəriş verilməsinə, dəymiş maddi ziyanın ödətdirilməsində göstərilən köməkliyə və müraciətinin müsbət həll olunmasına görə DİN rəhbərliyinə və Sabirabad Rayon Polis Şöbəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
Sosial şəbəkə istifadəçisi Cavidan Ağazadə DİN-in sosial şəbəkə səhifəsinə mesajında üzləşdiyi dələduzluqla bağlı müraciətinə operativ baxılmasına və ona dəymiş maddi ziyanın ödətdirilməsində göstərilən köməkliyə görə Abşeron Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
Xətai rayon sakini Ayvaz Ayvazov üzləşdiyi problemlə bağlı müraciətinə operativ baxılmasına və ona dəymiş maddi ziyanın ödətdirilməsində göstərilən köməkliyə görə Yasamal Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
Göyçay rayon sakini Sənan Səmədov müraciətinin müsbət həll olunmasına və dəymiş maddi ziyanın ödətdirilməsində göstərilən köməkliyə görə, DİN rəhbərliyinə minnətdarlığını bildirir.
Mingəçevir şəhər sakini Əhməd Hüseynov müraciətinin müsbət həllinə və ona dəymiş maddi ziyanın ödətdirilməsinə görə, Baş İstintaq və Təhqiqat İdarəsinin əməkdaşlarına minnətdarlığını bildirir.
Şəki şəhər sakini Elşən Mirzəlizadə göstərilən diqqət və qayğıya görə, DİN rəhbərliyinə minnətdarlığını bildirir.
Kürdəmir rayon sakini Elnur Abuşov müraciətinin müsbət həll olunmasına və dəymiş maddi ziyanın ödətdirilməsində göstərilən köməkliyə görə, DİN rəhbərliyinə minnətdarlığını bildirir.