Azərbaycan polisi gecə-gündüz vicdanla çalışır ki, vətəndaşlarımız əmin-amanlıqda yaşasın. Şübhəsiz ki, polis sıraları da vətəndaşlarımızdan formalaşır və hamımız birlikdə Vətənimizin təhlükəsizliyini təmin etməliyik.
27.04.2024 - Vətəndaş Mürsəl Abdullayev
Vətəndaş Mürsəl Abdullayev məktubunda müraciətinə operativ baxılaraq qısa müddətdə müsbət həll olunmasında göstərilən köməkliyə görə Nəsimi Rayon Polis İdarəsinin 20-ci Polis Bölməsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
27.04.2024 - Vətəndaş Akif Əliyev
Vətəndaş Akif Əliyev məktubunda üzləşdiyi dələduzluqla bağlı müraciətinə operativ reaksiya verilərək müsbət həll olunmasında, eləcə də dəymiş maddi ziyanın ödətdirilməsində göstərilən köməkliyə görə Abşeron Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
27.04.2024 - Vətəndaş Sadiq Şərifov
Vətəndaş Sadiq Şərifov DİN-in “Instagram” səhifəsinə ünvanladığı təşəkkür mesajında üzləşdiyi yol-nəqliyyat hadisəsi zamanı göstərilən köməkliyə, həmçinin diqqət və qayğıya görə Nərimanov Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına minnətdarlığını bildirir.
26.04.2024 - Salyan rayon sakini Elçin Məmmədov
Salyan rayon sakini Elçin Məmmədov etdiyi müraciətinə həssaslıqla yanaşılmasına və göstərilən köməkliklərə görə DİN rəhbərliyinə təşəkkürünü bildirir.
26.04.2024 - Sabirabad rayon sakini Fəqani Əliyev
Sabirabad rayon sakini Fəqani Əliyev Daxili İşlər Nazirliyinə ünvanladığı məktubunda xidməti vəzifələrini və peşə fəaliyyətini layiqincə yerinə yetirdiklərinə görə Sabirabad RPŞ-nin əməkdaşlarına minnətdarlığını bildirir.
26.04.2024 - Gəncə şəhər sakini Afaq Rəhimova
Gəncə şəhər sakini Afaq Rəhimova Daxili İşlər Nazirliyinə ünvanladığı təşəkkür məktubunda DİN rəhbərliyinə minnətdarlığını bildirir.
26.04.2024 - İmişli rayon sakini İndirə Ağayeva
İmişli rayon sakini İndirə Ağayeva DİN-ə ünvanladığı təşəkkür məktubunda Şamaxı rayonunda keçirilən vətəndaş qəbulu zamanı etdiyi müraciətinin müsbət həll olunmasına görə DİN rəhbərliyinə minnətdarlığını bildirir.
26.04.2024 - Saatlı rayon sakini Aqil Əvəzov
Saatlı rayon sakini Aqil Əvəzov üzləşdiyi problem ilə bağlı etdiyi müraciətinin müsbət həll olunmasına görə DİN rəhbərliyinə minnətdarlığını bildirir.
26.04.2024 - Sabirabad rayon sakini Ələddin Abbasov
Sabirabad rayon sakini Ələddin Abbasov Daxili İşlər Nazirliyinə bir neçə həmyerlisi adından ünvanladığı təşəkkür məktubunda xidməti vəzifələrini və peşə fəaliyyətini layiqincə yerinə yetirdiklərinə görə başda DİN rəhbərliyi olmaqla, Sabirabad RPŞ-nin rəhbərliyinə və əməkdaşlarına minnətdarlığını bildirir.