Azərbaycan polisi gecə-gündüz vicdanla çalışır ki, vətəndaşlarımız əmin-amanlıqda yaşasın. Şübhəsiz ki, polis sıraları da vətəndaşlarımızdan formalaşır və hamımız birlikdə Vətənimizin təhlükəsizliyini təmin etməliyik.
Biləsuvar rayon sakini Samik Mustafayev öz təşəkkür məktubunda bir neçə gün əvvəl yolda səhhətindən narahatlıq yaranan qızının yol patrul xidmətinin əməkdaşlarının köməkliyi ilə vaxtında xəstəxanaya çatdırıldığını bildirir və minnətdarlığını ifadə edir.
Cəlilabad rayon sakini Famil Quliyev öz təşəkkür məktubunda narkotik vasitələrin qanunsuz dövriyyəsi və narkomanlığa qarşı aparılan qətiyyətli mübarizə tədbirlərinə görə Daxili İşlər Nazirliyinin, o cümlədən Baş Narkotiklərlə Mübarizə İdarəsinin əməkdaşlarına minnətdarlığını ifadə edir.
Naxçıvan şəhər sakini Zülfəli Yunisli müraciətinin obyektiv araşdırılmasına, ona dəymiş maddi ziyanın ödənilməsinin təmin edilməsinə, ümumilikdə isə vətəndaş müraciətlərinə həssas yanaşılmasına görə Azərbaycan Polisinə öz təşəkkürünü bildirir.
Vətəndaş Emin İsmayılzadə sosial şəbəkə hesabından ünvanladığı məktubunda xidməti fəaliyyətlərini layiqincə və peşəkarlıqla yerinə yetirdiklərinə görə Nərimanov RPİ-nin əməkdaşlarına minnətdarlığını bildirir.
Lənkəran şəhər sakini Zahir İskəndərov öz təşəkkür məktubunda xəstəlikdən əziyyət çəkən azyaşlı övladının müayinə və müalicəsinə göstərilən dəstəyə və diqqətə görə Lənkəran ŞRPŞ-nin rəhbərliyinə minnətdarlığını bildirir.
Bakı şəhər sakini Ülviyyə Şövkətzadə teleqramında müraciətinə operativ baxıldığını, Sabunçu Rayon Polis İdarəsində obyektiv araşdırılaraq qısa müddətdə müsbət həll olunduğunu qeyd edir. O, Sabunçu Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına minnətdarlığını bildirir.
Bakı şəhər sakini Sənani Əmircanov məktubunda üzləşdiyi problemlə bağlı müraciətinə həssas yanaşılaraq ona dəymiş maddi ziyanın ödətdirilməsində göstərilən köməkliyə görə Nərimanov Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
Vətəndaş Nuranə Məhərrəmli DİN-in “Instagram” səhifəsinə ünvanladığı mesajda üzləşdiyi problemlə bağlı müraciətinə operativ baxıldığına, obyektiv araşdırılaraq qısa müddətdə müsbət həll edildiyinə və ona dəymiş maddi ziyanın ödətdirilməsində göstərilən köməkliyə görə Yasamal Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
Vətəndaş Nicat Quliyev DİN-in “Instagram” səhifəsinə təşəkkür mesajı yazıb. O, ictimai asayişin və təhlükəsizliyin etibarlı təmin olunmasında, hüquqazidd əməllərin qarşısının alınmasında xidməti vəzifələrini layiqincə yerinə yetirdiyinə görə Azərbaycan Polisinə təşəkkürünü bildirir, çətin və şərəfli xidmətlərində uğurlar arzulayır.