Azərbaycan polisi gecə-gündüz vicdanla çalışır ki, vətəndaşlarımız əmin-amanlıqda yaşasın. Şübhəsiz ki, polis sıraları da vətəndaşlarımızdan formalaşır və hamımız birlikdə Vətənimizin təhlükəsizliyini təmin etməliyik.
Zərdab rayon sakini Aişə Məhərrəmova üzləşdiyi problem ilə bağlı etdiyi müraciətinin müsbət həll olunmasına görə başda DİN rəhbərliyi olmaqla, Zərdab RPŞ-nin rəhbərliyinə və əməkdaşlarına minnətdarlığını bildirir.
Kürdəmir rayon sakini Yadigar Bəkirov müraciətinin müsbət həll olunmasına görə, DİN rəhbərliyinə minnətdarlığını bildirir.
Göyçay rayon sakini Samir Abbasov müraciətinin operativ həll olunmasına və ona dəymiş maddi ziyanın ödənilməsində göstərilən köməkliyə görə, DİN rəhbərliyinə minnətdarlığını bildirir.
Mingəçevir şəhər sakini Aygün Abdullayeva müraciətinin obyektiv araşdırılmasına görə, Mingəçevir ŞPŞ-nin əməkdaşlarına minnətdarlığını bildirir.
Vətəndaş Vüqar Calalov DİN-ə məktub göndərib. O, üzləşdiyi problemlə bağlı etdiyi müraciətinə çevik reaksiya verilməsinə görə Pirallahı Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
Vətəndaş Mustafayeva Zülfiyyə yol hərəkəti təhlükəsizliyinin təmin olunması istiqamətində görülən işlərə görə DİN Baş Dövlət Yol Polis İdarəsinin əməkdaşlarına minnətdarlığını bildirir, çətin və şərəfli fəaliyyətlərində uğurlar arzulayır.
Vətəndaş Səyyarə Şükürova DİN-ə məktub göndərib. O, üzləşdiyi problemlə bağlı etdiyi müraciətinə çevik reaksiya verilməsinə görə və qısa zaman ərzində həll edilməsinə görə ictimai asayişin keşiyində ayıq-sayıq duran cəsarətli polis əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
Vətəndaş İsmayıl Quliyev yol hərəkəti təhlükəsizliyinin təmin olunması istiqamətində görülən işlərə, etdiyi müraciətin qısa zaman ərzində operativ şəkildə həll edildiyinə görə DİN Baş Dövlət Yol Polis İdarəsinin əməkdaşlarına minnətdarlığını bildirir, çətin və şərəfli fəaliyyətlərində uğurlar arzulayır.
Xaçmaz rayon sakini Səbuhi Qurbanov məktubunda müraciətinə operativ baxılaraq qısa müddətdə müsbət həll olunduğunu qeyd edərək DİN rəhbərliyinə və Xaçmaz Rayon Polis Şöbəsinin əməkdaşlarına minnətdarlığını bildirir.