Azərbaycan polisi gecə-gündüz vicdanla çalışır ki, vətəndaşlarımız əmin-amanlıqda yaşasın. Şübhəsiz ki, polis sıraları da vətəndaşlarımızdan formalaşır və hamımız birlikdə Vətənimizin təhlükəsizliyini təmin etməliyik.
02.05.2024 - Beyləqan rayon sakini Məzahir Əliyev
Beyləqan rayon sakini Məzahir Əliyev xidməti fəaliyyətini layiqincə yerinə yetirdiyinə görə Beyləqan Rayon Polis Şöbəsinin rəhbərliyinə və əməkdaşlarına təşəkkür edir.
02.05.2024 - Yevlax rayon sakini Mobil Hüseynov
Yevlax rayon sakini Mobil Hüseynov müraciəti müsbət həll edildiyinə görə Mingəçevir Şəhər Polis Şöbəsinin əməkdaşlarına minnətdarlığını bildirir.
02.05.2024 - Ucar rayon sakini Mübariz Qurbanov
Ucar rayon sakini Mübariz Qurbanov müraciətinə operativ reaksiya verildiyinə görə Ucar Rayon Polis Şöbəsinin əməkdaşlarına minnətdarlıq edir.
02.05.2024 - Ağdam rayon sakini Cəmaləddin Mirzəyev
Ağdam rayon sakini Cəmaləddin Mirzəyev xidməti fəaliyyətini layiqincə yerinə yetirdiyinə görə Ağcabədi Regional Qeydiyyat-İmtahan və Texniki Baxış Şöbəsinin rəhbərliyinə və əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
02.05.2024 - Bakı şəhər sakini İlyas Bədəlov
Bakı şəhər sakini İlyas Bədəlov operativ tədbirlərlə müraciətinin qısa müddət ərzində müsbət həll olunmasına görə Xəzər Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
02.05.2024 - Naxçıvan şəhər sakini Zaur Əliyev
Naxçıvan şəhər sakini Zaur Əliyev təşəkkür məktubunda Naxçıvan Muxtar Respublikasının Daxili İşlər Nazirliyində qəbul olunduqdan sonra müraciəti üzrə araşdırma aparılaraq ədalətli qərar verildiyini və ona dəymiş maddi ziyanın ödənildiyini qeyd edərək Azərbaycan polisinə minnətdarlığını bildirir.
02.05.2024 - Gədəbəy rayon sakini Təranə İsayeva
Gədəbəy rayon sakini Təranə İsayeva məktubunda Azərbaycan Respublikasının daxili işlər naziri, general-polkovnik Vilayət Eyvazovun keçirdiyi vətəndaş qəbulunda iştirak etdiyini, müraciətinin dinlənilərək aidiyyəti üzrə tapşırıqlar verildiyini və polis əməkdaşları tərəfindən obyektiv araşdırma aparılaraq müraciətinin qısa müddətdə müsbət həll olunduğunu qeyd edir.
O, vətəndaş müraciətlərinə, o cümlədən onun müraciətinə həssas yanaşılmasına, göstərilən diqqətə və obyektiv araşdırmalara görə DİN rəhbərliyinə və Azərbaycan polisinə təşəkkürünü bildirir.
02.05.2024 - Bakı şəhər sakini Zabit İmamverdiyev
Bakı şəhər sakini Zabit İmamverdiyev polis orqanlarında işləmək arzusunda olan gənclərin xidmətə qəbulu zamanı bütün proseslərin şəffaflıq və aşkarlıq prinsipləri əsasında reallaşdığının şahid olduğunu qeyd edərək DİN rəhbərliyinə təşəkkürünü bildirir.
02.05.2024 - Qazax rayon sakini Rüxsarə Süleymanova
Qazax rayon sakini Rüxsarə Süleymanova müraciətinə operativ reaksiya verilərək müsbət həll olunmasında göstərdikləri köməkliyə görə Azərbaycan polisinə minnətdarlığını yazır.