Azərbaycan polisi gecə-gündüz vicdanla çalışır ki, vətəndaşlarımız əmin-amanlıqda yaşasın. Şübhəsiz ki, polis sıraları da vətəndaşlarımızdan formalaşır və hamımız birlikdə Vətənimizin təhlükəsizliyini təmin etməliyik.
Sosial şəbəkə istifadəçisi Nuridə Allahyarova DİN-in “Facebook” səhifəsinə təşəkkür mesajı yazıb. O, müraciətinə operativ baxılmasına və obyektivliyə görə Nəsimi RPİ-nin 22-ci Polis Şöbəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
Səbail rayon sakini Vüqar Əliyev məktubunda rayon ərazisində asayişin etibarlı qorunmasında, hüquqazidd əməllərin qarşısının alınmasında xidməti vəzifələrini layiqincə yerinə yetirdiyinə görə Səbail Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir, çətin və şərəfli xidmətlərində uğurlar arzulayır.
Sosial şəbəkə istifadəçisi Gülər Nuriyeva itirdiyi telefonunun tapılmasında göstərdikləri köməkliyə görə Nərimanov Rayon Polis İdarəsinin 16-cı Polis Şöbəsinin əməkdaşlarına təşəkkür edir.
Əcnəbi vətəndaş Elise Ava dələduzluq faktı ilə bağlı şikayətinə operativ baxılaraq ona dəymiş maddi ziyanın ödətdirilməsində göstərdikləri köməkliyə görə DİN rəhbərliyinə və Səbail Rayon Polis İdarəsinin 41-ci Polis Bölməsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
Sosial şəbəkə istifadəçisi Mirhəsən Musazadə müraciətinə operativ baxılmasına və qısa müddətdə həllini tapmasına görə Azərbaycan Polisinə minnətdarlıq edir.
Sosial şəbəkə istifadəçisi Anar Əhmədov xidməti vəzifələrini və peşə fəaliyyətlərini layiqincə yerinə yetirdiklərinə görə Nərimanov Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkür edir.
Sosial şəbəkə istifadəçisi Nuray Bayramova  baş vermiş yol-nəqliyyat hadisəsi zamanı ona dəyən maddi ziyanın ödətdirilməsində göstərilən köməkliyə görə başda DİN rəhbərliyi olmaqla Nərimanov Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
Göyçay rayon sakini Elçin Xəlilov xidməti vəzifələrini və peşə fəaliyyətlərini layiqincə yerinə yetirdiklərinə görə DİN rəhbərliyinə və kollektivinə təşəkkür edir.
Sosial şəbəkə istifadəçisi Elnur Məmmədov müraciətinə obyektiv baxılmasına və göstərdikləri köməkliyə görə DİN rəhbərliyinə minnətdarlıq edir.