Azərbaycan polisi gecə-gündüz vicdanla çalışır ki, vətəndaşlarımız əmin-amanlıqda yaşasın. Şübhəsiz ki, polis sıraları da vətəndaşlarımızdan formalaşır və hamımız birlikdə Vətənimizin təhlükəsizliyini təmin etməliyik.
05.07.2024 - Şəki rayon sakini Ağabala Səmədov
Şəki rayon sakini Ağabala Səmədov müraciətinə operativ reaksiya verildiyinə görə DİN rəhbərliyinə minnətdarlığını bildirir.
05.07.2024 - Mingəçevir şəhər sakini Zeynəb Hüseynli
Mingəçevir şəhər sakini Zeynəb Hüseynli müraciətinin obyektiv araşdırılmasına görə, DİN rəhbərliyinə minnətdarlığını bildirir.
05.07.2024 - Vətəndaş Mətanət Əmirova
Vətəndaş Mətanət Əmirova DİN-in “Instagram” səhifəsinə təşəkkür mesajı yazıb. O, üzləşdiyi problemlə bağlı müraciətinə çevik reaksiya verilərək qısa müddətdə müsbət həll olunmasına görə Azərbaycan polisinə təşəkkürünü bildirir, çətin və məsuliyyətli xidmətlərində uğurlar arzulayır.
05.07.2024 - Bakı şəhər sakini Rəhimə Əsgərova
Bakı şəhər sakini Rəhimə Əsgərova məktubunda vətəndaşların müraciətlərinə diqqətlə yanaşılmasına və operativliyə görə Yasamal RPİ-nin Dövlət Yol Polisi Şöbəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
05.07.2024 - Azərbaycan Respublikasının Əməkdar artisti Gülüstan Əliyeva
Azərbaycan Respublikasının Əməkdar artisti Gülüstan Əliyeva DİN-in “Instagram” səhifəsinə təşəkkür mesajı yazıb. O, DİN rəhbərliyi tərəfindən şəhid ailələrinə, Vətən müharibəsi iştirakçılarına, o cümlədən şəhid ailəsi olaraq onun ailəsinə də yüksək diqqət və qayğı göstərildiyini, müraciətlərinə həssaslıqla yanaşıldığını qeyd edərək özü və ailə üzvləri adından DİN rəhbərliyinə minnətdarlığını bildirir.
05.07.2024 - Bakı şəhər sakini Elvin İsmayılzadə
Bakı şəhər sakini Elvin İsmayılzadə məktubunda müraciətinə çevik reaksiya verilməsinə və həyata keçirilən tədbirlərə görə Bakı Şəhər Baş Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
05.07.2024 - Bakı şəhər sakini Rəhim Süleymanov
Bakı şəhər sakini Rəhim Süleymanov məktubunda üzləşdiyi oğurluqla bağlı müraciətinə operativ baxılaraq qısa müddətdə müsbət həll olunmasında göstərdikləri köməkliyə görə Qaradağ RPİ-nin 11-ci Polis Bölməsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
05.07.2024 - Sosial şəbəkə istifadəçisi Nuridə Allahyarova
Sosial şəbəkə istifadəçisi Nuridə Allahyarova DİN-in “Facebook” səhifəsinə təşəkkür mesajı yazıb. O, müraciətinə operativ baxılmasına və obyektivliyə görə Nəsimi RPİ-nin 22-ci Polis Şöbəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
05.07.2024 - Səbail rayon sakini Vüqar Əliyev
Səbail rayon sakini Vüqar Əliyev məktubunda rayon ərazisində asayişin etibarlı qorunmasında, hüquqazidd əməllərin qarşısının alınmasında xidməti vəzifələrini layiqincə yerinə yetirdiyinə görə Səbail Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir, çətin və şərəfli xidmətlərində uğurlar arzulayır.