Azərbaycan polisi gecə-gündüz vicdanla çalışır ki, vətəndaşlarımız əmin-amanlıqda yaşasın. Şübhəsiz ki, polis sıraları da vətəndaşlarımızdan formalaşır və hamımız birlikdə Vətənimizin təhlükəsizliyini təmin etməliyik.
09.07.2024 - Sosial şəbəkə istifadəçisi Firuzə Əliyeva
Sosial şəbəkə istifadəçisi Firuzə Əliyeva DİN-in “Instagram” səhifəsinə təşəkkür mesajı yazıb. O, üzləşdiyi dələduzluqla bağlı etdiyi müraciətinə operativ reaksiya verilməsinə və ona dəymiş maddi ziyanın ödənilməsində göstərilən köməkliyə görə Nərimanov RPİ 18-ci Polis Şöbəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
09.07.2024 - Siyəzən rayon sakini Çingiz Məmmədov
Siyəzən rayon sakini Çingiz Məmmədov məktubunda üzləşdiyi problemlə bağlı müraciətinə dərhal baxılaraq ona dəymiş maddi ziyanın ödənilməsində göstərilən köməkliyə görə Nəsimi RPİ 22-ci Polis Şöbəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
09.07.2024 - Bakı şəhər sakini Sahibə İsrafilova
Bakı şəhər sakini Sahibə İsrafilova məktubunda üzləşdiyi problemlə bağlı müraciətinə operativ baxılmasına, aparılan obyektiv araşdırmalarla qısa müddətdə müsbət həll olunmasına görə polis əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
09.07.2024 - Bakı şəhər sakini Süleyman Əliyev
Bakı şəhər sakini Süleyman Əliyev məktubunda müraciəti ilə bağlı aparılan obyektiv araşdırmalara və qısa müddətdə müsbət həll olunmasına görə DİN-in rəhbərliyinə minnətdarlığını bildirir.
09.07.2024 - Abşeron rayon sakini Şəhla Gənciyeva
Abşeron rayon sakini Şəhla Gənciyeva məktubunda üzləşdiyi dələduzluqla bağlı müraciətinə operativ baxılaraq ona dəymiş maddi ziyanın ödənilməsində göstərilən köməkliyə görə Abşeron RPİ-nin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
09.07.2024 - Vətəndaş Hikmət Sadıqov
Vətəndaş Hikmət Sadıqov DİN-in “Instagram” səhifəsinə təşəkkür mesajı yazıb. O, müraciətinə çevik reaksiya verilərək qısa müddətdə müsbət həll olunmasına görə Abşeron RPİ-nin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
09.07.2024 - Naxçıvan sakini Məmməd Hüseynov
Naxçıvan sakini Məmməd Hüseynov məktubunda müraciətinə çevik reaksiya verilməsinə, xoş rəftar və nəzakətli davranışa görə Naxçıvan Şəhər Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
09.07.2024 - Bakı şəhər sakini Rumiyyə Məmmədova
Bakı şəhər sakini Rumiyyə Məmmədova məktubunda üzləşdiyi problemlə bağlı müraciətinə operativ baxılmasına və həyata keçirilən tədbirlərə görə Yasamal Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.
09.07.2024 - Sumqayıt şəhər sakini Türfə Quliyeva
Sumqayıt şəhər sakini Türfə Quliyeva məktubunda üzləşdiyi problemlə bağlı müraciətinə dərhal baxılaraq qısa müddətdə müsbət həll olunmasında göstərdikləri köməkliyə görə Sumqayıt Şəhər Polis İdarəsinin əməkdaşlarına təşəkkürünü bildirir.